Jak to wszystko się zaczęło... 

Cześć, z tej strony Ania i Michał. Miłośnicy sportu i zdrowego stylu życia.

BeFitWithAniaAndMichal-34.jpg

Na początku sport i zdrowe odżywianie miały być tylko pretekstem do zrzucenia zbędnych kilogramów i lepszego samopoczucia. Okazało się jednak, że to coś więcej, to pasja- wspólna pasja. Zdrowy styl życia to coś, co nas połączyło. Bardzo lubimy aktywność fizyczną, wspólne ćwiczenia dają nam mnóstwo radości. Chcemy zarazić naszą pasją także Ciebie. Jesteśmy pewni, że razem damy radę!

Tak samo jak lubimy ćwiczyć, lubimy też jeść ;) Oprócz treningów uwielbiamy też spędzać czas w kuchni i przygotowywać razem zdrowe i smaczne potrawy, oraz słodycze. Jesteśmy autorami  e-booków ,, Legalne słodycze’’, w których  postanowiliśmy obalić mit, że słodycze są niezdrowe i na diecie zakazane. Mowa tutaj oczywiście o naszych ,,legalnych’’ słodyczach, które przygotujesz w domu z samych naturalnych, zdrowych i łatwo dostępnych składników.                     

Układamy też spersonalizowane diety oraz plany treningowe. Opracowaliśmy świetny 90-dniowy program, dzięki któremu stracisz do 10 kg. W trakcie programu zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Potrafimy jak mało kto dać kopa motywacyjnego do działania. Musisz pamiętać, że tylko Ty możesz zmienić swoje życie na lepsze, zdrowsze, bardziej FIT. Jeśli my będziemy mogli dołożyć do tego swoją cegiełkę to będziemy z tego powodu bardzo szczęśliwi.

 

 

 

                          Ania

20171126_205400.png

Trenerka personalna oraz miłośniczka zdrowego stylu życia. Moja przygoda ze zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną zaczęła się gdy pojawiły się małe kłopoty ze zdrowiem. Podczas rutynowych badań, okazało się że jestem na najlepszej drodze do niedoczynności tarczycy oraz insulinooporności. Od razu postanowiłam wziąć się za siebie i zacząć zdrowo żyć. Był to początek czegoś nowego, czegoś co stało się dla mnie stylem życia. Nie dość że udało mi się pozbyć problemów zdrowotnych to sport i zdrowe odżywianie stało się moją pasją, wielką pasją. Początki były bardzo ciężkie, ponieważ wcześniej w mojej diecie było sporo słodyczy czy tzw. śmieciowego jedzenia. Zrezygnować tak nagle ze wszystkiego naraz było bardzo ciężko. Jednak determinacja jaką w sobie miałam była ogromna. Nie poddałam się i dopięłam swego. Do tej pory udało mi się zrzucić 20 kg z czego jestem bardzo dumna, jednak wciąż nie spoczywam na laurach i walczę dalej. Jeśli brakuje Ci motywacji do działania idealnie trafiłaś. Osiągniesz swój cel, a ja Tobie w tym pomogę!!!

Michał

Król Fitnessu

Be Fit With Ania And Michal-61.jpg

Hej z tej strony Michał, miłośnik sportu i zdrowego odżywiania. Uwielbiam motywować innych do ćwiczeń, przede wszystkim w domu. Nie musisz mieć sprzętu, nie musisz mieć wcale dużo  czasu aby zacząć zmieniać swoje życie. Udowodnię Tobie, że ćwicząc w domu 3-4 razy w tygodniu możesz zmienić swoje życie na lepsze, zdrowsze, bardziej FIT. Trenując krótko, ale intensywnie znacząco poprawisz swoją kondycję oraz sprawność swojego organizmu. W końcu nie na darmo otrzymałem przydomek króla fitnessu ☺ Kiedyś nie wyobrażałem sobie życia bez fast foodów i śmieciowego jedzenia. Teraz nie wyobrażam sobie jedzenia tego typu posiłków. Jestem zdrowszy, silniejszy wiem, że mogę wiele osiągnąć. Kiedyś myślałem tak samo jak Ty: po co to wszystko, czy to ma sens i wiesz co zrobiłem...... przestałem myśleć, a zacząłem działać. Wiec rusz tyłek przestań narzekać i weź się do roboty!!! Razem z naszą  pomocą na pewno dasz radę !!!